Spotkanie z Adamem Michnikiem

Żyjemy w czasach, w których redaktorem może być każdy! Dzisiaj smartfon z dostępem do LTE niejednokrotnie próbuje wygrać z warsztatem, wykształceniem, kulturą osobistą i pewnym wyczuciem, które są niezbędne w pracy dziennikarskiej.

Ostatnie spotkanie w ramach Klubu „Pochwała inteligencji na Górnym Śląsku” najlepiej oddają słowa Kamila Łysika: „Z Adamem Michnikiem można się zgadzać lub nie. To kwestia światopoglądu. Jedno wszak jest pewne, dialog z nim to intelektualne wyzwanie, równocześnie wyjątkowa frajda. Spieranie się, stawianie kontrargumentów i obserwowanie, jak… padają jeden po drugim. (…) Dlatego z Adamem Michnikiem rozmawiajmy, spierajmy się, dyskutujmy. Wszystkim jednak, którzy chcieliby ze złożonymi dłońmi przed nim uklęknąć albo też obrzucić go błotem, radzę: odpieprzcie się od Adama!”

Pełne podsumowanie znajdziecie poniżej:
? http://bit.ly/2pj8czp

Spokojnej niedzieli i udanej majówki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>