Filmowe wtorki!

Zapraszam serdecznie wszystkich mieszkańców na „filmowe wtorki” do Parku Miejskiego!
Wspólnie z Patrykiem Długajczykiem zainicjowaliśmy kino plenerowe w Tarnowskich Górach. Od lat dyskutujemy o filmach, spieramy się na temat konkretnych tytułów – w końcu udało się nam stworzyć coś ciekawego związanego z samym kinem! W ramach tej inicjatywy utworzyliśmy wydarzenie na facebook’u – ilość zainteresowanych przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Przez kilka dni testowaliśmy wszystko przy Muszli w Parku Miejskim … którą zresztą sami odmalowaliśmy (z pomocą innych fanów kina) ! Nieoceniona była również pomoc i wiedza Krzysztofa Bulandy – BENQ. Firma BENQ dostarczyła nam świetny sprzęt – śmiało mogę powiedzieć, że pracujemy na jednym z lepszych sprzętów w Europie – nie jest to żart! Jest to również jedyne kino plenerowe, które wyświetla obraz w samej muszli koncertowej!

W tym sezonie planujemy 5 spotkań z kinem! (od 09.08 do 0 6.09)

Startujemy zawsze 18:00 kinem familijnym / animacją dla dzieci !
W okolicach godziny 20:00 puścimy kinowy hit o którym trudno zapomnieć lub film, który jeszcze niedawno królował w Box Office ! Następnie w okolicach 22:00 (w zależności od długości wcześniejszych filmów) puścimy coś ambitniejszego / mocniejszego – tą pozycją zaskoczymy każdego konesera dobrego kina ! Myślicie, że na tym zakończymy!? Nie ma takiej możliwości!
…chwilę przed północą … i tutaj propozycja tylko dla kinomanów o mocnych nerwach – horror !

 

Tak wyglądały przygotowania:


 

Tak było w zeszły wtorek:

 

 

Zapraszamy również do odwiedzania naszego fanpage – Tarnogórskie Kino Plenerowe !

?#?kinopleneroweTG? ?#?filmowewtorki? ?#?kino? ?#?tarnowskiegory?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>